Замість ялинки – зимовий букет

Сьогодні у Культурний центр Єловицьких завітав різдвяний дух. Учні громади та вихованці будинку дитячої та юнацької творчості презентували тут найкращі роботи на виставку-конкурс “Замість ялинки — зимовий букет”. Підтримати учасників завітали батьки, вчителі та друзі.

На конкурс представили більше 30 індивідуальних та колективних робіт виконаних у різних техніках та з різноманітних екологічних матеріалів за номінаціями “Дідух — різдвяний дух”, «Новорічна композиція» та «Галицький сувенір та різдвяна атрибутика».

Майстерно виготовлені роботи виставки вразили журі як оригінальністю техніки виконання, так і поєднанням сучасних ідей та національних традицій.

За підсумками роботи журі переможцями стали:

– у номінації “Дідух — різдвяний дух” — “Дідух нашого дому”, колективна робота вихованців гуртків “Народні вироби з соломки” та “Виготовлення сувенірів” Лановецького міського комунального будинку дитячої та юнацької творчості (керівник — Зоя Вів’юрко);

– у номінації “Галицькі сувеніри та різдвяна атрибутика” – “Відгомін віків”, робота Мар’яни Льорчак, вихованки гуртка “Кераміка” Лановецького міського комунального будинку дитячої та юнацької творчості (керівник — Олег Яцула);

– у номінації “Новорічна композиція” – “Зимова симфонія”, робота Вероніки Качан, учениці 1-А класу Лановецької ЗОШ №2 (керівник — Тетяна Качан).

Саме вони відстоюватимуть честь Лановецької громади на обласному етапі конкурсу.

Тож вітаємо переможців та бажаємо нових перемог!

Вам також може сподобатися...