Актуальні рішення XXVIII першого пленарного засідання сесії міської ради

Перше пленарне засідання XXVIII сесії міської ради відбулося сьогодні, 09 грудня, у Культурному центрі Єловицьких на чолі із секретарем ради Вікторією Хом’як.

Розглянуто питання про передачу в господарське відання майна комунальної власності, продовження термінів дії договорів оренди нерухомого майна Лановецької міської ради, а також внесено зміни до міської програми підтримки Управління Державної міграційної служби України на 2018-2020 роки.

Проголосували депутати за внесення змін до бюджету об’єднаної територіальної громади на 2019 рік. Серед них передача міжбюджетного трансферту районному бюджету на 2019 рік на суму 50 000 грн на закупівлю препаратів інсуліну. 500 000 грн передано обласному бюджету у вигляді трансферту на співфінансування робіт по об’єкту “Лановецький зооботсад”. 130 000 грн — на забезпечення співфінансування робіт у приміщенні під ЦНАП “Прозорий офіс”.

Ухвалили рішення про прийняття міжбюджетного трансферту із районного бюджету до бюджету громади на 2019 рік на суму 20 306 грн на співфінансування Лановецької міської дитячої музичної школи.

Також проголосували депутати за придбання спеціалізованого автомобіля для інклюзивно-ресурсного центру, який надасть можливість виїжджати спеціалістам установи та працювати з дітьми на дому.

Окрім цього, на сесії міської ради розглянуто 77 земельних питань. Серед них – про виділення земельних ділянок під індивідуальне будівництво у селі Оришківці 37 учасникам бойових дій.

Вам також може сподобатися...