Шановні військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України!

Сьогодні ми відзначаємо свято тих, хто причетний до високого і почесного звання військовослужбовця, хто обрав для себе нелегку, але достойну професію – захищати нашу державу.

Нині Україна пишається своїм військом і довіряє йому, адже відродившись в умовах війни, українська армія пройшла чимало випробувань, зміцніла, набула безцінного бойового досвіду та зламала загарбницькі плани озброєного до зубів ворога.

Боєздатні Збройні Сили України – це здобуток і заслуга мільйонів українців, в тому числі й уродженців та мешканців Лановецької громади – істинних патріотів своєї держави, які щоденно роблять свій внесок у розбудову армії, вміло воюючи на передовій, тренуючись на військових полігонах, допомагаючи армії як волонтери.

Тож бажаємо усім військовим та ветеранам Збройних Сил України міцного здоров’я та сил, миру та спокою, добра та достатку вашим родинам! Ваша мужність та сила здатні подолати будь-які перешкоди. Нехай спокійно відчувають себе під надійним захистом ваші сім’ї і весь український народ!

Щиро, міський голова
Роман КАЗНОВЕЦЬКИЙ

Вам також може сподобатися...