У Ланівцях відзначили День працівників місцевого самоврядування

Підбити підсумки, привітати один одного та нагородити одних із кращих із нагоди професійного свята зібралися сьогодні працівники органів місцевого самоврядування.

Щирі слова лунали у знак вдячності кожному, хто намагається зробити наші громади, міста та села кращими та комфортнішими від секретаря Лановецької міської ради Вікторії Хом’як, першого заступника голови Лановецької районної державної адміністрації Олександра Батожного та голови Лановецької районної ради Руслани Кушнір.

“Працівники органів місцевого самоврядування особливо наближені до людей, адже саме вони найбільше переймаються проблемами громадськості та шукають шляхи їх вирішення”, – зауважила Вікторія Хом’як, вітаючи колег.

Музичні вітання линули від колективів та вокалістів Лановеччини.

За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розбудову Лановецької громади, високий професіоналізм, активну діяльність, спрямовану на вирішення актуальних питань соціально-економічного розвитку та з нагоди Дня місцевого самоврядування під час свята нагороджено грамотами Олену Сташук та Антоніну Дмитренко – в.о. старост Краснолуцького та Якимівського старостинських округів, Надію Олексу — секретаря керівника, Альбіну Семенову — юрисконсульта організаційно-виконавчого відділу, Віталію Друзюк — інспектора відділу інфраструктури, інвестицій та ЖКГ. Подяки оголошено депутатам Лановецької міської ради сьомого скликання Олександру Печеному, Олександру Батракову та Івану Хаблюку.

Важливо згадати і тих, хто сьогодні перебуває на заслуженому відпочинку та внесли свій вклад у розвиток нашої громади — працівників-ветеранів органів місцевого самоврядування. Бажаємо вам міцного здоров’я, родинного затишку та душевної гармонії!

День місцевого самоврядування — це свято не лише тих, хто працює в органах місцевої влади, а й усіх громадян, депутатів, виборців, які є небайдужими до проблем громади та дбають про її розвиток. Тож з нагоди професійного свята прийміть подяку та вітання! Щиро бажаємо кожному з вас енергії та сил, наснаги, професійного зростання, оптимізму! Нехай наша спільна праця завжди буде спрямована на благо нашої громади та української держави!

Вам також може сподобатися...