Роботодавці Лановеччини, маючи потребу у працівниках, подали у службу зайнятості 1 тис. вакансій

З початку року 195 роботодавців запропонували жителям району 1 тис. вакансій. Серед поданих вакансій у службу зайнятості 54% – з мінімальною заробітною платою, 40% – від мінімальної до середньої та 6 % вакансій були із заробітною платою вищою від середньої по області. Крім того, у базі даних служби зайнятості містилась інформація про 209 пропозицій роботи, отриманих з інших джерел, а саме із ЗМІ, Інтернет-ресурсів, оголошень тощо.

Роботодавці найбільше потребували працівників робітничих професій – це продавці, кухарі, водії, оператори котельні, машиністи (кочегари) котельної, офіціанти, слюсарі з ремонту колісних транспортних засобів.

Залишається високим попит на професіоналів та фахівців з досвідом роботи – електрогазозварників, електромонтерів з обслуговування електроустановок. Також, роботодавці шукали підсобних робітників, вантажників.

Середній розмір заробітної плати у вакансіях, поданих роботодавцями, становив 4983 грн. Найвищий розмір оплати праці становив у вакансіях для водіїв автотранспортних засобів, трактористів – від 8 до 10 тис. грн. Також високий рівень заробітної плати – від 6 до 8 тис. грн. пропонувався для операторів сушильних установок, пресувальників-віджимачів харчової продукції.

Лановецька районна філія
Тернопільського обласного центру зайнятості
(телефон 2-10-98)

Вам також може сподобатися...