Шановна громадо!

Новітня історія творить свої знаменні дати. Уже п’ять років поспіль 21 листопада для українців є непересічним днем, а важливим нагадуванням про Майдан — час, котрий змінив усіх нас.

День Гідності та Свободи — це день утвердження ідеалів демократичного та вільного суспільства, збереження честі перед світовою спільнотою та достоїнства перед обличчям неньки України.

Майдан став для усіх громадян нашої держави уроком, який досі триває, бо рани у серцях матерів не гояться, спогади очевидців не тьмяніють, а квіти біля пам’ятників Небесної Сотні не в’януть.

І, здавалося б, куди дорожчою є ціна за сотні життів, покладених там? Та війна проти російського агресора на Сході доводить, що за гідність та свободу ми готові іти до кінця. Ми пишаємося тим, що серед тих, хто боронить рідну землю є чимало хлопців із нашої громади. А перед тими, хто дарував власне життя за її честь, схиляємо голови у скорботі і пошані.

У цей день хочу побажати всім нам віри та сили духу, патріотизму, спільної мети та успішних реалізацій усіх цілей, здійснення мрій! Нехай пролиті у важкі часи сльози назавжди залишаються в минулому, а в кожній українській родині панує спокій та радість!

Слава Україні! Слава її Героям!

Щиро, міський голова
Роман КАЗНОВЕЦЬКИЙ

Вам також може сподобатися...