Лановецька громада – «Найкращий новачок у бюджетній прозорості»

Церемонія нагородження переможців рейтингу бюджетної прозорості «Кришталь року-2019» відбулася вчора, 19 листопада, у Києві. Одним із 106 номінантів на перемогу була Лановецька громада. Представляла нашу громаду делегація на чолі із міським головою Романом Казновецьким.

Переможців «бюджетного Оскару» оцінювали за 36 критеріями, згідно із усіма етапами бюджетного процесу.

Лановецьку ОТГ громаду номінували у трьох номінаціях «Найбільш креативна інформаційна кампанія збору пропозицій до бюджету», «Найкращий новачок у бюджетній прозорості» та «Найбільш інноваційні практики бюджетної прозорості в громаді».

Перемогу наша громада здобула як «Найкращий новачок у бюджетній прозорості».

«Кришталь року-2019» – це нагорода, яка одночасно показує стан речей в бюджетній сфері та слугує дороговказом, до яких показників і практик прозорості бюджетного процесу слід прямувати.

Премія є партнерською роботою програм DOBRE та U-LEAD з Європою і громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети!»

За підтримку у роботі з проєктом “Доброчесні громади” дякуємо експертам Громадського партнерства “За прозорі місцеві бюджети!” – Миколі та Марії Орловим, координатору нашої громади – Михайлу Козирєву, а також програмі DOBRE, в рамках якої реалізовувався проєкт!

Вам також може сподобатися...