За результатами XXVII сесії міської ради

Друге пленарне засідання XXVII сесії міської ради відбулося сьогодні, 08 листопада, у Культурному центрі Єловицьких на чолі з Вікторією Хом’як.

Перед початком засідання депутатам представили волонтерку Корпусу Миру Хлою Александер, яка уже три тижні працює у нашій громаді.

Керівники закладів дошкільної освіти громади подали звіти про роботу за 2018-2019 навчальний рік.

Рішенням сесії ухвалили Програму місцевого економічного розвитку та План дій з її впровадження. Руслан Задерей презентував депутатам пріоритетний проєкт Програми – облаштування набережної міського ставу, а також окреслив план його реалізації – облаштування мотузкового парку, zip-line, відпочинкових альтанок та торгових точок. Загальна вартість проєкту – 2 500 000 грн, з них частка співфінансування з бюджету громади – 750 000 грн.

Проголосували депутати за затвердження Плану удосконалення надання послуги по поводженню з ТПВ, який передбачає закупівлю індивідуальних сміттєвих контейнерів для домогосподарств громади і облаштування майданчиків для сортування. Згідно із ним вартість на вивіз сміття із домогосподарства визначатимуть не за кількістю мешканців, а відносно виробленого об’єму ТПВ.

Затверджено рішенням сесії Комунікаційну стратегію Лановецької ОТГ, відповідно до цілей якої інформаційно-комунікаційний процес сприятиме налагодженню ефективної співпраці влади, громади, бізнесу та гостей.

Більшістю голосів вирішено затвердити Бюджетний регламент – документ, у якому визначено порядок і строки складання, розгляду, затвердження бюджету, а також організація його виконання.

Прийнято рішення про передачу міжбюджетних трансфертів із бюджету Лановецької громади районному бюджету. 15 036 грн спрямовано на відшкодування пільг окремим пільговим категоріям населення за телекомунікаційні послуги, 42 000 грн – на надання соціальних послуг територіальним центром соціального обслуговування.

Ухвалили депутати рішення про прийняття міжбюджетного трансферту із районного бюджету до бюджету громади на 2019 рік на фінансування Лановецького міжшкільного навчально-виробничого комбінату в сумі 31 207 грн.

Затвердили рішення про внесення змін до бюджету об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

Окрім цього, на сесії міської ради розглянули 49 земельних питань.

Вам також може сподобатися...