Х Міжнародний інвестиційний форум з відновлюваної енергетики

Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України з метою представлення нових можливостей для розвитку українського ринку відновлюваної енергетики Держенергоефективності ініційовано проведення ювілейного Х Міжнародного інвестиційного форуму з відновлюваної енергетики.

Цього року захід заплановано 28 листопада 2019 року у Києві в Конгресно-виставковому центрі «Парковий» (Паркова дорога, 16a).

Проведення такого заходу дає можливість, в першу чергу, отримати передовий міжнародний досвід щодо підготовки та реалізації проектів із використанням місцевих екологічно чистих відновлюваних джерел енергії, залучити інвестиції, а також консолідувати зусилля влади, бізнесу, експертного середовища та громадськості на шляху розвитку енергонезалежної та економічної міцної України.

У форумі запланована участь перших осіб держави, представників центральних органів виконавчої влади, ключових вітчизняних та закордонних гравців ринку відновлюваної енергетики та близько 700 учасників з усіх регіонів України.

До участі запрошуються суб’єкти господарювання, які провадять свою діяльність у сфері відновлюваної енергетики.

Звертаємо увагу, що для участі у Форумі необхідно обов’язково зареєструватися до 18 листопада 2019 року за посиланням: https://forms.gle/5ou5A7LebvSBFT8L7.

Контактна особа: Анна Жукова – начальник відділу Департаменту відновлюваних джерел енергії Держенергоефективності, e-mail: saeevde@gmail.com, тел.: (044)590-54-09, (097)828-44-60.

Вам також може сподобатися...