Шановні мешканці Лановецької ОТГ!

Звертаємо Вашу увагу на правила, яких потрібно дотримуватися за умови утримання домашніх собак, зокрема у приватних садибах.

Часто ми спостерігаємо ситуації, коли тварини пересуваються вільно і без своїх власників. Це спричиняє потенційно небезпечні ситуації, які загрожують здоров’ю, а іноді і життю, мешканців та перехожих.

Згідно із розділом 5.6. Правил благоустрою на території Лановецької міської ради можна утримувати собак на прив’язі, або ж без прив’язі лише в закритих дворах, що виключає можливість загрози здоров’ю громадян.

Згідно із «Правилами тримання собак, котів і хижих тварин» власники можуть спускати з прив’язі собак лише в закритих дворах, що виключають можливість втечі, а про наявність тварин застерігати написом на воротах.

Якщо собака заподіяв шкоди здоров’ю людей або їх майну, на власника накладається штраф від 3-ох до 5-ти неоподатковуваних мінімумів (від 51 грн до 85 грн).

Залежно від наслідків, які завдала тварина потерпілому, власники можуть притягуватися до Кримінального кодексу України, що передбачають покарання за злочин.

Пам’ятаймо, утримання собак — це серйозна відповідальність, проте пам’ятаючи про правила ми зможемо убезпечити і себе, і інших людей.

Вам також може сподобатися...