Рішення XXVII сесії міської ради

Перше пленарне XXVII cесії Лановецької міської ради відбулося сьогодні, 16 жовтня, у Культурному центрі Єловицьких на чолі з секретарем ради Вікторією Хом’як.

Рішенням депутатів в оперативне управління відділу освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики Лановецької міської ради передали Юськовецьку ЗОШ та Будинок культури с. Якимівці.

Прийняли рішення про затвердження Договору про передачу міжбюджетного трансферту із бюджету Лановецької міської об’єднаної територіальної громади бюджету Лановецької районної ради на суму 100 000 грн. Кошти будуть спрямовані на оплату за спожиті енергоносії Лановецькою КЦРЛ .

Також підтримали депутати питання про внесення змін до бюджету об’єднаної територіальної громади на 2019 рік. Зокрема, бюджету нашої громади виділено державну субвенцію на суму 781 400 грн, яка буде спрямована на реконструкцію волейбольного майданчика на міському стадіоні під багатофункціональний. Міською радою заплановано співфінансування об’єкту на суму 80 000 грн. Також у вигляді державної субвенції на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти виділено 1 620 000 грн для придбання спеціалізованого автомобіля для міського інклюзивно-ресурсного центру. Для співфінансування заходів із міського бюджету спрямують 162 000 грн.

Окрім цього, в рамках першого пленарного засідання розглянули 42 земельних питання.

Вам також може сподобатися...