Дорога громадо!

День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України — три свята, які припадають на 14 жовтня та нерозривно пов’язані між собою історичною традицією. А для ланівчан цей день особливий ще й відзначенням храмового свята.

Під покровом Святої Богородиці Україна перебуває споконвіку. Захисту у неї прохали козаки, воїни УПА, а сьогодні своєю заступницею Матір Божу вважають сучасні захисники України.

І з особливими словами вдячності вшановуємо їх у цей день: починаючи з ватажків українського козацтва до воїнів, які бережуть наші кордони у зоні ООС, а також невтомною працею забезпечують економічний, гуманітарний, інтелектуальний, культурний захист держави.

Славимо хоробрість та мужність наших героїв-захисників України! Бажаємо їм міцного здоров’я, родинного тепла, душевного спокою та мирного неба!

Усіх ланівчан вітаємо із храмовим святом та бажаємо кожній родині щастя, радості, затишку та благополуччя! Нехай Пресвята Богородиця оберігає нашу державу, громаду та кожен дім! Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Матері Божої!

Щиро, міський голова
Роман КАЗНОВЕЦЬКИЙ

Вам також може сподобатися...