Створення ОСББ у Лановецькій громаді із проектом HOUSES

Семінар для мешканців багатоквартирних будинків, які планують створити ОСББ, провів сьогодні, 01 жовтня, у Культурному центрі Єловицьких експерт Ігор Стефанів.

Темою заходу стали правовий статус, порядок створення та діяльності таких об’єднань.

Експерт ознайомив учасників із деталями співпраці з проектом ЄС/ПРООН “Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень” (HOUSES), в рамках якого організований захід. Проект функціюватиме до кінця 2020 року та допомагатиме навчитися ефективно управляти, вести бухгалтерію, підвищувати рівень енергоефективності у ОСББ.

Також Ігор Стефанів розповів про успішні практики мешканців багатоквартирних будинків в Україні та Тернопільскій області. ОСББ відкриває чимало можливостей для жителів: контроль над якістю утримання будинку, прийняття рішень щодо його фінансування, утримання та надання послуг, участь у конкурсах та грантах, зокрема від Фонду енергоефективності України та органів місцевого самоврядування. І реальні результати демонструють, що лише мобілізувавши спільні зусилля, ми можемо зробити свій дім красивим та сучасним.

Щоб долучитися до проекту HOUSES , потрібно зареєструватися на сайті houses.in.ua та зв’язатися з координатором Тернопільської області Ігором Стефанівим.

Вам також може сподобатися...