Загірці гучно відзначили День села

Емоційно та святково зустрів усіх Загірцівський старостинський округ – сьогодні тут відзначають День села.

У Будинку культури гостей очікувала святкова сцена, а опісля – дискотека. На вулиці місцеві господині запрошували посмакувати своїми фірмовими стравами.

У залі односельчан та гостей привітав в.о. старости округу Андрій Матевощук. За підтримку та організацію свята він подякував Лановецькій міській раді, ТОВ «Волочиськ-Агро», місцевим підприємцям, депутатам та активу села.

Секретар міської ради Вікторія Хом’як у своєму вітальному слові відзначила роботу в.о. старости округу і активність самих мешканців, адже у селах відчутні зміни на краще та помітний розвиток.

Регіональний директор ТОВ «Волочиськ-Агро» Ігор Гуменний та директор відокремленого підрозділу «Світ Поділля» Ярослав Вигонний вручили подарунки учасникам бойових дій на Сході, ліквідаторам аварії на ЧАЕС, а також найстаршій та наймолодшій жителькам села. Господарю свята Андрію Сергійовичу привезли пишний коровай, який він у кінці розділив між усіма присутніми.

Із вітанням до мешканців сіл Загірці та Михайлівка звернулися депутати міської та районної ради – Олександр Печений та Петро Слободюк.

Музичний супровід протягом заходу дарували жіночий ансамбль та шкільні колективи Загірцівського старостинського округу.

Софія Рижевська, уродженка Михайлівки, разом із своїми музичними колегами привітала усіх оригінальною піснею із фольклору рідного села. Також запросила колективи Загорець і Юськовець виступити на районній сцені із нагоди святкування Дня Захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці.

Завітав на гостину до сусідів і Юськовецький народний духовий оркестр на чолі із Михайлом Кутранем – керівником оркестру та в.о. старости.

Свято вдалося на славу: це підтверджували і черга до польової кухні, і радісний сміх, і дружня атмосфера. А яскравим фіналом сьогоднішнього дня стали танці, які лише починаються, але точно триватимуть до світанку.

Вам також може сподобатися...