ХХVI сесія міської ради: найактуальніші рішення 

Чергова ХХVI сесія Лановецької міської ради, відбулася сьогодні, 19 вересня, у Культурному центрі Єловицьких на чолі із секретарем ради Вікторією Хом’як.

Про Культурний центр Єловицьких інформував Юрій Матевощук, директор ЛМКУ «Культурний центр народного художника України І.С. Марчука». Він представив депутатам уже проведені заходи у Культурному центрі, а також анонсував майбутні події, серед яких презентація книги Макса Кідрука “Доки горить світло”, перегляд кінофільму “Гірська жінка: на війні” тощо.

Доповів Юрій Матевощук і щодо Програми «Розвиток молоді Лановецької міської ОТГ на 2019-2020 роки», яка передбачає фінансування заходів у напрямі молодіжної політики. Чимало таких ініціатив втілює Молодіжна рада при Лановецькій міській раді, головою якої є Юрій.

Юрисконсульт Альбіна Семенова інформувала депутатів щодо внесення змін до рішення сесії Лановецької міської ради від 22 травня 2018 року № 371 «Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання у нічний час доби на території міської ради». Згідно із ним заборона поширюється на всі заклади торгівлі, окрім закладів ресторанного типу.

Прийнято рішення і про взяття на баланс Лановецькою міською радою майна комунальної власності Лановецької ОТГ — гідроспоруд, котрі знаходяться по вул. Тернопільській.

Секретар міської ради Вікторія Хом’як інформувала про передачу матеріальних цінностей. Так, за рішенням сесії тротуар по вул. Привокзальній і правосторонній тротуар по вул. Незалежності передано на баланс Лановецького КПпБ.

З метою удосконалення системи відеоспостереження у безоплатне користування Лановецькому відділенню поліції передано відеореєстратор — вартістю 16 190 грн, а також телевізор — 25 098 грн.

Підтримали депутати і освітнє питання – про надання дозволу на понаднормовий поділ класів у Лановецькій ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Ю.Коваля.

Про ряд змін, внесених до Громадського бюджету Лановецької міської ОТГ, інформувала Неля Салецька, начальник відділу бюджету, фінансів та планування. Серед основних не допускаються до участі у конкурсі проекти, які передбачають оснащення і поповнення матеріально-технічної бази комунальних установ Лановецької міської ради, а також допускається можливість співфінансування проектів.

Проголосували депутати за делегування функцій замовника робіт по проекту «Капітальний ремонт з впровадженням енергозберігаючих технологій у Лановецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Управлінню капітального будівництва ТОДА.

Прийнято рішення про затвердження Договору про передачу міжбюджетного трансферту із бюджету Лановецької міської об’єднаної територіальної громади Тернопільському обласному бюджету на 2019 рік. Ці кошти буде передано на співфінансування закупівлі телемедичного обладнання амбулаторіям загальної практики сімейної медицини у с. Юськівці та Якимівці.

Також підтримали депутати питання про внесення змін до бюджету об’єднаної територіальної громади на 2019 рік. Зокрема, 260 000 грн направлено на капітальний ремонт спортзалу Лановецької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Ю.Коваля (заміна підлоги) для забезпечення початку робіт на об’єкті.

Окрім цього, розглянули на сесії міської ради 49 земельних питань.

Вам також може сподобатися...