17 громад Тернопільської області об’єднав фестиваль “Разом DOBRE”

Делегація із Лановецької міської ради на чолі із секретарем ради Вікторією Хом’як презентувала нашу громаду на Фестивалі громад “#РазомDOBRE” який проходив у Теребовлі вчора, 15 вересня. Захід організовано ФРГО “ЗУРЦ” за підтримки Програми DOBRE спільно із Теребовлянською громадою.

Нестандартний формат та яскрава програма зробили свято незабутнім для усіх учасників та гостей.

Стартували із короткого представлення громад про співпрацю із Програмою DOBRE. Вікторія Хом’як поділилася найбільшими досягненнями Лановецької ОТГ спільно з програмою, зокрема розповіла про відкриття Культурного центру Єловицьких та роботи по молодіжному й економічному напряму.

Цікаво була організована спільна діяльність учасників. Вони складали пазли із зображенням карти громад Тернопільської області та вишивали стрічками назву фестивалю “#РазомDOBRE” на конструкції з вмонтованою будівельною сіткою.

Відзначилася наша громада і у SMART-вікторині щодо інструментів громадської участі. Віталія Друзюк, інспектор відділу інфраструктури, інвестицій та житлово-комунального господарства Лановецької міської рада, отримала перемогу у змаганні серед 17 учасників.

Микола Орлов та Тарас Халавка від імені Громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети» презентували і провели квест “Бюджет для громадян”, під час якого учасники шукали інформацію про бюджетні показники інших громад.

Оригінальним рішенням стало Fuck-up обговорення, адже тут голови ОТГ представляли не свої успіхи, а невдачі та труднощі у реалізації завдань в рамках Програми DOBRE.

Приємним сюрпризом стала відзнака для Лановецької громади за швидке включення та злагоджену програмну діяльність в рамках компоненту “Залучення громадськості”, яке вручила учасникам менеджерка компоненту у Тернопільській області Зоряна Стоцько.

А протягом першої половини дня кожна делегація взяла участь у відеочеленджі про дієві інструменти участі. Тож фінальним акордом Фестивалю громад стала трансляція цього відеоролика.

Вам також може сподобатися...