Громадські слухання щодо проектів містобудівної документації

У Культурному центрі Єловицьких вчора, 12 вересня, зібралися активісти та мешканці міста на громадські слухання щодо проектів містобудівної документації. На обговорення було винесено «Генеральний план міста Ланівці Тернопільської області» та «Історико-архітектурний опорний план міста Ланівці Тернопільської області».

Розробником проектів виступило ТОВ “Кайлас Аеро” на замовлення Лановецької міської ради.

Генеральний план розроблено із метою розширення житлової та промислової зони, визначення перспектив наявної території, а також раціонального використання територіальних і природних ресурсів міста.

Історико-архітектурний план міста презентувала громадськості Кіра Ісайко, а генеральний план — Євген Єжов.

Спеціалісти проектної організації провели аналіз території в існуючих межах міста з урахуванням планувальних обмежень.

Ланівці відносяться до малих міст, які розвиваються та мають передумови для розвитку туризму регіонального рівня.

Так, проектом пропонується збільшити територію приблизно на 181 га. Отож проектна площа міста складе близько 1375 га. До включення в межі міста експерти пропонують території садівницьких товариств площею 34 га, існуючих комунальних та промислових підприємств, що межують із містом, площею 74 га та територій під розвиток виробництва площею 50 га. На території близько 4 га в існуючій межі міста пропонується розміщення багатоквартирної житлової забудови, на такій же території – садибного будівництва.

Учасники слухань більшістю голосів рекомендували проект до завершення.
Вам також може сподобатися...