До відома мешканців багатоквартирних будинків!

1 липня 2015 року набрав чинності Закон України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» від 14.05.2015 р. №417-VIII (далі – Закон № 417), який зобов’язує співвласників будинку визначитися з формою управління спільним майном.

Зокрема, частиною першою статті 9 Закону №417 визначені такі можливі форми управління багатоквартирним будинком за рішенням співвласників:

  1. самостійно співвласниками;
  2. усі або частина функцій з управління багатоквартирним будинком можуть передаватися управителю;
  3. усі функції з управління може здійснювати об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (далі – ОСББ) чи асоціація об’єднань співвласників багатоквартирного будинку.

Лановецька міська рада доводить до відома мешканців багатоквартирних будинків міста інформацію про необхідність проведення загальних зборів співвласників будинку з метою прийняття рішення про форму управління багатоквартирним будинком та обрання уповноваженої особи (осіб).

Граничний термін проведення зборів та надання протоколів цих зборів до виконавчого комітету Лановецької міської ради визначений до 12 години 00 хвилин 31 жовтня 2019 року.

Після цього терміну Лановецька міська рада зобов’язана оголосити і провести конкурс з призначення управителя в багатоквартирних будинках, в яких не прийнято рішення про форму управління багатоквартирним будинком. У разі обрання співвласниками управителя багатоквартирного будинку чи створення ОСББ, станом на дату проведення конкурсу, дане рішення на такі будинки не розповсюджуватиметься.

Додаткова інформація по телефону: +38(096)-821-62-92

Вам також може сподобатися...