На Лановеччині більше 100 роботодавців співпрацюють зі службою зайнятості на засадах рекрутингу

Державна служба зайнятості постійно впроваджує нові підходи у наданні послуг клієнтам: безробітним, шукачам роботи, роботодавцям. Для створення нового формату співпраці є ще один сучасний сервіс – послуги з рекрутингу: підбір фахівців – для підприємств, вакансій – для шукачів роботи.

На замовлення роботодавців фахівець районної філії з рекрутингу здійснює підбір персоналу, користуючись електронною базою громадян, які шукають роботу; надає допомогу щодо складання текстів оголошень про вакансії, розміщує цю інформацію у ЗМІ; попередньо спілкується з претендентами, аналізує їхні професійні якості, презентує кандидатів роботодавцям; організовує різні форми зустрічей двох зацікавлених у зайнятості сторін, заходи з презентації діяльності підприємств, що мають потребу в кадрах.

Підбір персоналу рекрутером здійснюється індивідуально, з урахуванням потреб, побажань та вимог кожного роботодавця. Для прискорення та успішного пошуку претендентів застосовуються також відеорезюме, відеовакансії , скайп-співбесіди.

Підприємства зацікавлені саме в рекрутинговій формі співпраці зі службою зайнятості. Така взаємодія дозволяє кадровій службі не витрачати час на пошук та підбір кандидатів з великої кількості бажаючих осіб, оскільки попередня співбесіда проводиться рекрутером служби зайнятості; зекономити кошти, адже послуги надаються на безкоштовній основі; скористатися додатковими ресурсами служби зайнятості для максимального інформування широкої громадськості; представникам малого бізнесу, при умові співпраці зі службою зайнятості, не обов’язково приймати в штат менеджера з підбору персоналу.

Ще одним комунікативним етапом між фахівцями служби зайнятості та роботодавцями є запровадження опитування (анкетування) на предмет задоволеності їх послугами служби зайнятості, що дозволяє отримати зворотний зв’язок.

Рекрутинг — це послуга служби зайнятості, яка є доступною для всіх людей, що шукають роботу, у тому числі й для тих, які не зареєстровані в службі зайнятості (незалежно від віку, статусу, зайнятості (пенсіонери, студенти, особи, які працюють та прагнуть змінити місце роботи та ін.).

Так, у січні-серпні 2019 року фахівцем з рекрутингу Лановецької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості надано посередницькі послуги з питань пошуку персоналу більше 100 роботодавцям, опрацьовано 445 пропозиції роботи, організовано 3 міні-ярмарки вакансій для ТОВ «Авакс Проф», Філії «Лановецький райавтодо», «Управління поліції охорони в Тернопільській області» і 2 презентації роботодавців. Ці заходи допомогли укомплектувати 310 вакансій. 57 краян було працевлаштовано. Особливо тісна співпраця зав’язалася із ПП «Захід-Агроінвест», ПСП АГФ «Горинь», ТОВ «Агро- Ланівці».

Отож, запрошуємо роботодавців, які мають потребу в працівниках, та шукачів роботи скористатися послугами фахівція з рекрутингу Лановецької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості.

Лановецька районна філія
Тернопільського обласного центру зайнятості
(телефон 2-10-98)

Вам також може сподобатися...