Дорогі учні, батьки, вчителі!

День Знань — це яскравий старт шкільного життя, хвилюючий крок для першокласників, емоційний останній перший дзвінок для випускників.

Сьогодні двері школи гостинно відчинені для всіх: учнів, вчителів, батьків та гостей.

Літні радості позаду, проте попереду нові знання, творчі здобутки та перемоги, цікаві уроки та пригоди.

Сьогодні до шкільної родини Лановецької громади вступили 111 першокласників. Для них лише розпочинається мандрівка просторами Країни знань. Ці маленькі особистості із відкритими серцями прийшли в школу, щоб відкривати та досліджувати світ, знайомитися та дружити, дізнаватися щось нове та йти до своєї мети.

А ось для 93-х випускників сьогоднішній день сповнений особливими емоціями, адже їх шкільна дорога привела на фінішну пряму. Для вас це буде рік сповнений випробувань та складнощів, проте той, хто гідно пройде цей шлях, приречений на успіх.

Тож бажаю усім учням Лановецької громади легкого навчального року, перемог та відкриттів, сил та натхнення! Нехай ваша шкільна доріжка буде світлою та спрямованою лише до зірок!

Усім вчителям громади бажаю наснаги та мудрості, здоровя та енергії! Нехай ваша робота надихає творити і любити, адже у ваших руках українське майбутнє!

Міський голова
Роман КАЗНОВЕЦЬКИЙ

Вам також може сподобатися...