Юськівці відзначили День села

У Юськовецькому старостинському окрузі сьогодні відзначили День села. День обрали не випадково, адже 28 серпня – велике християнське свято Успіння Пресвятої Богородиці.

Локації зосередилися у самому серці села — біля Будинку культури. На гостей чекали святкова сцена, польова кухня, атракціони для дітей, фотозона та інформаційна зона від Лановецької міської ради. Захід вразив усіх масовістю: глядачі не помістилися у святковому залі, черги стояли як до польової кухні, так і до атракціонів.

На сцені глядачів привітав духовий оркестр Юськовецького старостинського округу та музичний колектив Загірцівського. Також привітали юськівчан запрошені гості – “Борщівські молодички”.

У рамках Дня села спільно для Загірцівського та Юськовецького старостинських округів відбувся інтеграційний захід «Сільські посиденьки з мером». Він проходив за підтримки Західноукраїнського ресурсниого центру, партнера Програма DOBRE Активні жителі мали можливість у неофіційному форматі задати питання голові громади Роману Казновецькому.

«Потрібно, щоб ви були активні, давали власні пропозиції щодо розвитку громади і свого округу, а Лановецька міська рада лише сприятиме втіленню усіх ініціатив у реальність», – підкреслив мер, відповідаючи на питання мешканців.

Проте найемоційнішою частиною свята стало спільне виконання пісні «Два дубки» Романом Володимировичем, музичними колективами та глядацьким залом.

Також сьогодні тут пройшла акція «Впливай на бюджет своєї громади!», під час якої мешканці Юськовецького та Загірцівського округів отримали актуальну інформацію і консультації з бюджетних питань. Окрім цього, найактивніші мали можливість залишити свої пропозиції до бюджету громади на 2020 рік. Акція відбувається в рамках проекту «Доброчесні громади» від Громадське партнерство “За прозорі місцеві бюджети!” за підтримки програми DOBRE.

За запитання та бюджетні пропозиції учасники акцій отримали маленькі сувенірні подарунки.

Окрім цього, Лановецька міська рада подарувала можливість дітям безкоштовно порозважатися на атракціонах.

Ще довго біля Будинку культури лунала музика, звучав сміх та відпочивали люди, адже День села – це свято, що єднає людей в одну велику родину.

Вам також може сподобатися...