У Ланівцях відзначили день народження України

28-му річницю Незалежності та День Державного Прапора України відзначили у Ланівцях. Урочистості із нагоди державних свят відбулися на центральній площі міста сьогодні – 23 серпня. Відсвяткувати день народження нашої країни зібралося чимало небайдужих мешканців громади.

У спільній молитві просили мирного неба над Україною та сили для наших захисників.

Святковою колоною символічно пройшлися вулицею Незалежності до пам’ятника “Борцям за волю України”, щоб вшанувати їх пам’ять та покласти квіти в знак вдячності за героїзм.

“Закликаю кожного любити, берегти і цінувати життя, яке віддали за нас, за наших дітей і їх майбутнє борці за волю України. Пам’ятайте: ми не маємо права на помилку, бо наші герої спостерігають за нами зверху”, – наголосив у своїй промові міський голова Роман Казновецький.

Під час святкового концерту за активну участь у громадському житті, вагомий внесок в ім’я розбудови держави, багаторічну волонтерську діяльність та з нагоди 28-ї річниці Дня Незалежності України міський голова вручив грамоти Наталі Гамері та Марії Романчук.

У день народження нашої держави линула справжня українська пісня як символ незламності та свободи, як віра у перемогу над агресором і мирне небо.

З днем народження, Україно! Слава нашим героям!

Вам також може сподобатися...