Дорога громадо!

Прийміть мої найщиріші вітання із нагоди двох великих державних свят – Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.

Ці дати щороку нагадують нам, українцям, про шлях, який ми подолали до заповітної мрії — суверенної, незалежної та квітучої держави.

І Акт проголошення незалежності України від 24 серпня 1991 року став свідомим вибором на користь демократичного самостійного розвитку.

Ми виборювали незалежність століттями, та навіть сьогодні, в умовах високорозвиненого світу, знайшовся той, хто прагне відібрати її в нас. Проте ціна занадто висока, адже за нашими спинами давньоруські князі, козаки, січові стрільці, воїни ОУН/УПА, Небесна Сотня, герої АТО, а також тисячі безіменних борців за волю.

Їх усіх разом із нами об’єднує безмежна любов до України та синьо-жовте знамено державного прапора. Це символ національної єдності, честі та гідності. Він бачив багато війн та битв. Саме під ним український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. Та барви українського прапора — це барви миру та спокою, блакитного погідного неба та яскравого золотого лану.

Тож нехай завжди гордо майорить над Батьківщиною стяг нашої волі, єдності та могутності Українського народу!

Щиро бажаю всім миру і злагоди, радості і щастя, затишку у домі та спокою в душі. І нехай кожен день повниться добрими справами в ім’я процвітання незалежної Української держави та нашої громади.

Міський голова
Роман КАЗНОВЕЦЬКИЙ

Вам також може сподобатися...