За сприяння служби зайнятості працевлаштовані 619 мешканців Лановеччини

Протягом січня-липня 2019 року через Лавновецьку районну філію Тернопільського обласного центру зайнятості шукали роботу 1508 мешканців району, з них 649 осіб зі статус безробітного.

619 громадян вдалося працевлаштувати, з них 10 – з компенсацією роботодавцям єдиного соціального внеску, 5 безробітних одержали одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності. 93 особи працювали на громадських чи інших роботах тимчасового характеру. Про це повідомила директор Лановецької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості Світлана Філюк.

Цьогоріч 69 безробітних проходили професійне навчання або підвищували кваліфікацію за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Завершили профпідготовку 67 осіб, усі мають місця праці. Одній особі видано ваучер для проходження професійного навчання.

Роботодавці запропонували жителям району 729 вакансій, з них 41% – із заробітною платою від мінімальної до середньої по області, 52% – з мінімальною зарплатою, 7% вакансій з заробітною платою, яка є вищою середньої по області. Середній розмір оплати праці у поданих роботодавцями вакансіях становив 5059.8 грн.

За станом на 1 серпня 2019-го актуальними були 89 вакансій.

Найбільший попит мали трактористи, водії автотранспортних засобів, підсобні робітники та продавці, оператори сушильних установок.

У середньому по району на одне вільне робоче місце претендувало 2 безробітних. На 01.08.2019 в Лановецькій районній філії Тернопільського ОЦЗ перебували 218 осіб зі статусом безробітного, серед них: 54% – жінки, 36% – молодь віком до 35 років.

Лановецька районна філія
Тернопільського обласного центру зайнятості
(телефон 2-10-98)

Вам також може сподобатися...