Громадські слухання щодо проекту містобудівної документації

Лановецька міська рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації:

«Генеральний план міста Ланівці Тернопільської області»,

«Історико-архітектурний опорний план міста Ланівці Тернопільської області»

«Генеральний план міста Ланівці» розроблено згідно з Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» на виконання рішення міської ради від 15 лютого 2019 р. № 834 з метою визначення територіального розвитку на проектний період з урахуванням перспектив, обґрунтованих раціональним використанням територіальних та природних ресурсів, а також з метою оптимальної функціональної організації території населеного пункту.

Основні техніко-економічні показники: існуюча площа міста складає близько 1194 га, проектна – близько 1375 га. Збільшення на 181 га площі міста відбудеться за рахунок земель Лановецької міської ради. Даним проектом пропонується до включення в межі міста території садівницьких товариств площею 34 га, існуючих комунальних та промислових підприємств, що межують із містом, площею 74 га та територій під розвиток виробництва площею 50 га. Прогнозна чисельність населення на строк реалізації генерального плану в 2038 році згідно з демографічним прогнозом наданого Інститутом демографії та соціальних досліджень імені М. В. Птухи НАН України, становитиме 7,9 тис. осіб, що на 0,916 тис. менше за існуючу кількість населення, яка становить 8,816 тис. осіб. На розрахунковий період: розміщення багатоквартирної житлової забудови пропонується на території близько 4 га, садибного будівництва – при розмірі однієї ділянки 0,1 га на території близько 4 га – в існуючій межі міста. Резервування території під житлово-громадське будівництво на позарозрахунковий період – відбудеться на території близько 53 га – в існуючій межі міста.

Замовник проекту: Лановецька міська рада.

Розробник проекту: Товариство з обмеженою відповідальністю «Кайлас Аеро», м. Київ

З матеріалами проекту містобудівної документації додатково можна ознайомитися в приміщенні Лановецької міської ради: понеділок – п’ятниця з 9.00 до 17.00 год.

Відповідальний: відділ земельних відносин, містобудування та природних ресурсів тел. 2-11-18 та 2-24-67

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб приймаються до 9 вересня 2019 року за адресою: м. Ланівці, вул. Незалежності, 34.

Відповідно до ч.6 ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місце проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Презентація проекту «Генерального плану міста Ланівці» буде проходити 12 вересня 2019 року о 10.00 год. за адресою м. Ланівці, вул. Незалежності 15, (Культурний центр Єловицьких).

Існуючий стан, 31.07.2019

Ескіз генерального плану, 31.07.2019

Вам також може сподобатися...