Шановна Лановецька громадо та гості!

28 липня – тричі особливий для нас день.

Це день вшанування Рівноапостольного Князя Володимира, названого Великим за його роль в державотворенні України та її культурному поступі. Це важливий день для нас як українців.

Також це 1031-ша річниця із Дня хрещення Київської Русі-України – подія, яка духовно об’єднує, живить нашу віру в мир та добро на землі. Це важливий день для нас як християн.

А ще це 575-та річниця з дня народження нашого міста Ланівці. І сьогодні ми згадуватимемо усіх, хто був причетним до творення нашого міста, його історії та минулого. Ми пам’ятаємо усі заслуги та дякуємо попереднім поколінням. Та місто – це, перш за все, сучасність. А ще люди, які живуть тут і зараз, творять і люблять, працюють задля його розвитку та прославляють на державній і міжнародній арені. Це важливий день для нас – ланівчан.

Тож від щирого серця вітаю усіх із святом! Бажаю міцного здоров’я та енергії, добра та радості, родинного затишку та світлих днів. Нехай сьогоднішній день об’єднає нас усіх в одну велику родину та подарує яскраві емоції кожному.

Запрошую усіх долучитися до відзначення нашого спільного свята! На вас чекають багато розваг та культурних заходів. Розділімо радість від Дня міста разом!

Міський голова
Роман КАЗНОВЕЦЬКИЙ

Вам також може сподобатися...