За підсумками XXIV сесії міської ради

12 липня на чолі з головою Романом Казновецьким відбулося засідання XXIV сесії міської ради.

Депутатами затверджено Програму проведення нормативно грошової оцінки земель населених пунктів Лановецької міської ради, про яку інформувала Ірина Бабич, начальник відділу земельних відносин, будівництва та природних ресурсів.

Неля Салецька, начальник відділу бюджету, фінансів та планування міської ради, проінформувала про затвердження Договору про передачу міжбюджетного трансферту із бюджету Лановецької міської об’єднаної територіальної громади Тернопільському обласному бюджету на 2019 рік, а також про внесення змін до бюджету об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

Підтримали депутати питання про затвердження Стратегії розвитку Лановецької ОТГ на 2019-2025 роки. Вона була розроблена робочою групою із стратегічного розвитку протягом травня-липня цього року. А також представлена громадськості як робочий проект на попередній сесії міської ради та публічних консультаціях.

Про встановлення місцевих податків інформувала юрисконсульт Альбіна Семенова.

Проголосували депутати за рішення створити орган приватизації Лановецької територіальної громади.

Сесією міської ради внесено змін до рішення міської ради від 20 квітня 2018 року №297 «Про перелік об’єктів комунальної власності Лановецької міської ради».

Окрім цього, депутатами міської ради розглянуто 49 земельних питань.

Вам також може сподобатися...