Молодіжна рада: 4 місяці роботи позаду

Чотири місяці тому відбулося перше засідання Молодіжної ради при Лановецькій міській раді. Тож Юрко Матевощук, її голова, розповідає про те, чим займається найактивніша молодь громади протягом цього часу та що планує у майбутньому.

➖Коли була створена Молодіжна рада у Лановецькій ОТГ?

➖Перше засідання відбулося 2 березня цього року. Сьогодні нам виповнюється чотири місяці.

➖Чим займається організація?

➖Ми дорадчий орган при Лановецькій міській раді з молодіжної політики. Тож ми вносимо пропозиції щодо цього напряму владі. Окрім того, самостійно втілюємо молодіжні проекти, які розвивають громаду.

➖Чи є уже реалізовані проекти? А які на етапі втілення?

➖Уже майже завершена інформаційна кампанія «Майстерня громадської участі». Учасники Молодіжної ради їздили старостинськими округами та проводили просвітницьку роботу щодо Громадського бюджету. Також в рамках цієї кампанії 29 червня ми провели велопробіг до Дня молоді. А на етапі реалізації проект відпочинкової зони «Твій безмежний простір» біля міського ставу.

➖Хто є командою Молодіжної ради?

➖На сьогодні це 17 активних і креативних людей, які іноді готові жертвувати особистим життям заради розвитку громади. А ще невтомно працювати. Але ми плануємо створити волонтерську мережу Молодіжної ради, тож радо запрошуємо до співпраці юнаків і дівчат.

➖А за якими принципами ви дієте?

➖Перш за все, Молодіжна рада завжди діє у рамках закону та права. Також до основних принципів відносимо демократичність, ініціативність, колегіальність та відповідальність. А ще важливим принципом є матеріальна незацікавленість. Усі 17 учасників тут лише із власного бажання та на добровільних засадах. Зарплат ми не отримуємо.

➖Що голова Молодіжної ради побажає молодим людям громади?

➖Працюйте багато. Робіть те, що любите. Та ніколи не опускайте рук перед труднощами.

Вам також може сподобатися...