Директори райфілій обласного центру зайнятості допомагають людям

У сучасних умовах служба зайнятості реформується у соціальну сервісну установу, кожен клієнт якої отримує соціальні послуги з урахуванням індивідуальних особливостей. Так, із січня 2019 року у місцевих підрозділах служби зайнятості Тернопільщини частина працівників виконують функції реєстратора та кар’єрного радника. У квітні-червні цього року до виконання функцій реєстратора долучились і директори райфілій обласного центру зайнятості та Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.

У визначений в графіках прийому час, директори особисто працювали з громадянами, які зверталися до служби зайнятості: ознайомлювали з актуальними вакансіями та здійснювали підбір підходящої роботи, надавали консультації, здійснювали реєстрацію шукачів роботи та їх первинне профілювання.

Підтримала експеримент й директор Лановецької районної філії ОЦЗ Світлана Філюк. Вона зазначила, що досвід виконання функцій адміністратора-реєстратора в подальшому доможе їй у роботі та прийнятті управлінських рішень.

«Під час виконання функцій реєстратора розвивається моя власна компетенція як керівника філії. Це можливість побувати в конкретних робочих ситуаціях, в яких перебувають фахівці філії – реєстратори. За час роботи реєстратором я поспілкувалася із 7 краянами, 5 – зареєструвала і провела первинне профілювання оцінки можливостей їх працевлаштування на місцевому ринку праці; 4-м – вдалося знайти прийнятні місця праці, 1 – був направлений до кар’єрного радника», – розповіла Світлана Філюк.

Лановецька районна філія
Тернопільського обласного центру зайнятості
(телефон 2-10-98)

Вам також може сподобатися...