Засідання виконкому: актуальне на сьогодні

Засідання виконавчого комітету на чолі із першим заступником міського голови Русланом Задереєм відбулося 19 червня у Лановецькій міській раді. Низка питань для вирішення стояла на порядку денному.

Цього разу виконком ухвалив виділити одноразову матеріальну допомогу на загальну суму 3200 грн для шістьох мешканців громади, які перебувають у складних життєвих обставинах. 4000 грн виділили чотирьом учасникам бойових дій. З метою підтримки та стимулювання обдарованої молоді 3500 грн виділено учаснику обласної збірної команди Тернопільської області з біатлону серед юнаків Владиславу Стечишину із с. Якимівці.

У зв’язку із черговими виборами виконавчим комітетом визначено місця для розміщення друкованих агітаційних матеріалів, крім тих, що розміщені на носіях зовнішньої реклами.

Члени виконкому надали дозвіл природоохоронній громадській організації “Лановецький клуб рибалок” на встановлення інформаційного стенду біля міського ставу навпроти Покровської церкви.

Також під час засідання надали дозвіл Молодіжній раді на проведення велопробігу. Захід відбудеться 29 червня 2019 року та буде приурочений до Дня молоді.

Окрім того, виконавчий комітет розглянув питання щодо видалення зелених насаджень, затвердження комплексної схеми встановлення тимчасової споруди та про присвоєння адресного номера.

Вам також може сподобатися...