XXIII сесія Лановецької міської ради

XXIII сесія Лановецької міської ради 14 червня вперше відбулася у виїзному форматі. Рада на чолі із головою Романом Казновецьким засідала у Загірцівському старостинському окрузі на базі Загірцівської ЗОШ І-ІІ ст.

Відкрили сесію питанням про звіт роботи освітніх закладів громади. Шість керівників шкіл підбили підсумки року, поділилися успіхами учнів та вчителів, проаналізували результати. Для освіти 2018/2019 навчальний рік виявився продуктивним і на матеріальні здобутки, і на інтелектуальні. Оновлення матеріальної бази школи, закупівля обладнання, ремонт за кошти міського бюджету, перемоги у конкурсах, олімпіадах та участь у проектах — усе це мало місце в школах громади.

Про вартість харчування дітей у закладах дошкільної освіти комунальної власності Лановецької міської ради проінформувала начальник відділу освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики міської ради Оксана Ходанович.

Ухвалили рішення про призупинення функціонування Волицької філії Лановецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 до відновлення контингенту учнів. Питання обумовлене малою кількістю дітей у закладі.

Розглянули питання про внесення змін до програми соціальної реабілітації дітей з інвалідністю на 2019-2020 роки.

Депутат Василь Дяченко подав запит із пропозицією звернутися до Лановецької районної ради про передачу приміщення інфекційного відділу Лановецької КЦРЛ та земельної ділянки необхідної для його обслуговування на баланс Лановецької міської ради. Це пов’язано із відсутністю приміщення для роботи Лановецького міського центру медико-санітарної допомоги, який обслуговує 12357 громадян.

Секретар міської ради Вікторія Хом’як проінформувала щодо створення відділу інформації та комунікацій з громадськістю Лановецької міської ради в межах граничної чисельності, затвердженої у 2017 році.

Депутати міської ради затвердили Положення про звання «Почесний громадянин Лановецької міської об’єднаної територіальної громади».

Також ухвалено рішення про передачу матеріальних цінностей. На баланс Лановецького КПпБ передано електричні мережі у с. Оришківці та с. Михайлівка. На баланс відділу освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики — 14 шкільних дошок.

Проголосували депутати і за фінансові питання, про які інформувала Неля Салецька, начальник відділу бюджету, фінансів та планування міської ради. Два з них – про затвердження Додаткового договору про надання міжбюджетного трансферту із бюджету об’єднаної територіальної громади Лановецької міської ради Лановецькому районному бюджету на 2019 рік. 20000 грн передано для придбання комп’ютерів для районної лікарні. 20000 грн — на виплату заробітної плати працівникам, що надають соціальні послуги громадянам, які перебувають у складних життєвих умовах. 10000 грн — на виплату заробітної плати разом із нарахуванням як співфінансування центральної районної бібліотеки для дорослих. Окрім того, ухвалено питання про внесення змін до бюджету ОТГ на 2019 рік.

Надано згоду на прийняття з державної форми власності в комунальну власність Лановецької міської ради гуртожиток із вбудованим приміщенням їдальні по вул. Вишнівецькій, 2.

Ухвалено сесією питання про затвердження проектної документації на капітальний ремонт по вул. Шевченка та вул. Українська.

Окрім того, розглянуто 49 земельних питань. Депутатами ухвалено рішення про надання 28 земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства учасникам бойових дій та 6 — для ведення садівництва учасникам бойових дій.

Вам також може сподобатися...