Звіт про проведену оцінку управління фінансами в Лановецькій громаді

У Лановецьку громаду завітали представники Програма DOBRE – директор Barry J. Reed, радник з питань місцевих бюджетів та фінансового управління Ангела Бочі, консультант-аудитор Катерина Трикоз та координатор ОТГ Михайло Козирєв.

У грудні 2018 року експертами здійснено аудит об’єднаної територіальної громади. Тож сьогодні Ангела Бочі та Катерина Трикоз здійснили звіт про проведену оцінку управління фінансами в Лановецькій громаді. В межах аудиту було проаналізовано діяльність нашої ОТГ за 2018 рік у розрізі таких питань як бюджетний процес, система адміністративного управління громадою, доходи та їх адміністрування, платежі, управління активами, забезпечення упорядкування та оприлюднення документів тощо.

Гості побували на місцях реалізації проектів у партнерстві із програмою DOBRE. Вони відвідали «Культурний центр Єловицьких», де невдовзі відбудеться відкриття. Також пройшлися набережною міського ставу, де впроваджується аж два проекти – комплексне облаштування ставка та набережної групою місцевого економічного розвитку та молодіжний проект відпочинкової зони з інклюзивними елементами “Твій безмежний простір”.

Вам також може сподобатися...