За підсумками виконавчого комітету

Засідання виконавчого комітету відбулося сьогодні, 27 травня, у Лановецькій міській раді на чолі із головою Романом Казновецьким.

За міською програмою “Турбота” виділено матеріальну допомогу мешканцям громади. Так, 5900 грн виділено людям на лікування та в зв’язку із важким матеріальним становищем. 6000 грн — учасникам АТО. 3200 грн – учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

За програмою соціальної реабілітації дітей з інвалідністю уже втретє виділено 50% суми від вартості курсу реабілітації. Цього разу покриють витрат на суму 3200 грн.

Окрім того, за рішенням виконкому кошти отримають призери обласних етапів олімпіад та Малої академії наук — по 500 грн та учасниця всеукраїнського етапу олімпіади із правознавства — 1000 грн.

Вирішено питання про призначення соціального працівника мешканці громади, яка потребує сторонньої допомоги.

Також затверджено результати конкурсу з визначення виконавця послуг із вивезення твердих побутових відходів на території Лановецької міської ради.

Микола Розевик, в.о. начальника Лановецького КПпБ, подав фінансово-господарський звіт за березень-квітень 2019 року.

Членами виконкому ухвалено калькуляцію тарифів нових послуг, які надаватимуться КПпБ. Вартість обкошування територій трактором становитиме 290 грн/год, а обслуговування водопровідної каналізаційної мережі – 160 грн/год.

Рішенням комітету надано дозвіл на порушення об’єкту благоустрою по вул. Незалежності. ГО «Лановецький меморіал» спільно із Лановецькою міською радою та Лановецьким КПпБ облаштовуватимуть могилу на місці масового захоронення загиблих борців за волю України – Лановецького яру.

Розглянуто питання про встановлення графіків роботи будинків культури у Юськовецькому, Загірцівському та Якимівському старостинських округах.

Разом із тим розглянуто питання про видалення зелених насаджень, зміну адресних номерів, демонтаж металевої конструкції тощо.

Вам також може сподобатися...