Шановна громадо!

23 травня вся Україна відзначає День Героїв. Це день пам’яті тих українців, які присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність нашої держави: лицарів Київської Русі, козаків Гетьманщини, Січових стрільців та вояків армії УНР, УПА, діячів ОУН. Та передусім це вияв шани сучасним лицарям, козакам, борцям за волю — героям Небесної Сотні та воїнам АТО/ООС.

День Героїв — є символом непоборності української нації, її слави та сили. І в зв’язку із сьогоднішніми подіями на Сході країни ми побачили, що і ХХІ століття багате на Героїв.

У глибокій скорботі та шані ми схиляємо голови перед подвигами чоловіків та жінок, котрі віддали своє життя за волю нашої держави, її майбутнє, а наше теперішнє.

Особлива вдячність воїнам АТО/ООС, які ціною власної крові боронять Україну тут і тепер та показують кожному із нас взірець патріотизму та самовідданості.

Нехай ідея державності та незалежності стане для нас, сучасних українців, дороговказом на майбутнє та символом боротьби за велич Української держави!

Слава Україні! Героям Слава!

Вам також може сподобатися...