Міський голова в гостях у Лановецькій ЗОШ №1 ім. Ю.Коваля

Гарною традицією уже стали зустрічі міського голови Романа Казновецького із учнями та вчителями загальноосвітніх шкіл громади. Сьогодні, 17 травня, така зустріч відбулася у Лановецькій ЗОШ №1 ім. Ю.Коваля.

Під час заходу обговорено зміни, які відбуваються у місті та школі, піднято питання чистоти і благоустрою. Міський голова проінформував, що у школі цього року обладнано очисну систему, так що під час шкільного дня учні мають змогу пити фільтровану воду.

Нагадаємо, попередня зустріч із учнями та педагогами Лановецької ЗОШ №1 ім. Ю.Коваля відбулася у листопаді 2018 року. 80% пропозицій та зауважень, які виносилися під час неї враховано та вже втілено у життя: зона Wi-Fi, дзеркало, оновлення технічного забезпечення тощо. Окрім того, для школи закуплено нові класні дошки.

Під час діалогу учні висловлювали хвилювання щодо прибирання школи та чистоти вбиралень. Старшокласники виявили бажання введення електронного щоденника, а також закупівлі хімічних препаратів для досліджень на уроках хімії. Турбує їх і питання проведення шкільних вечорів відпочинку.

Діалог із педагогічним та учнівським колективом вийшов жвавим та ефективним, а наявні результати заохочують активніше працювати і школу, і владу.

Вам також може сподобатися...