Духовий оркестр с. Юськівці відсвяткував свій 35-річний ювілей

Справжнє свято музики відбулося сьогодні, 12 травня, у Юськівцях: народний духовий оркестр на чолі із керівником Михайлом Кутранем відзначав 35-річний ювілей.

Привітати іменинників завітали голова громади Роман Казновецький, начальник відділу освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики Оксана Ходанович, спонсори, дружні колективи оркестрів із с. Борсуки та с. Вербовець, колеги, друзі та односельчани.

Історія оркестру розпочинається із 1984 року, коли Михайло Кутрань прийшов працювати у Юськовецьку ЗОШ. За сприяння тодішнього голови колгоспу створили духовий оркестр. І хоч його склад постійно змінюється, колектив продовжує існувати, творити та дарувати емоції слухачам.

Разом із ведучими глядачі поринули в історію колективу, переглянули старі та нові світлини і, як годиться на днях народженнях, слухали музику, спогади, вітальні слова.

Роман Казновецький у своїй промові зауважив: «Юськовецький оркестр презентує Лановецьку об’єднану територіальну громаду на музичній ниві. Саме ви розвиваєте культуру та музику нашої громади. Тож творіть і показуйте приклад!»

Заступник генерального директора ТОВ «Волочиськ-агро» Людмила Адамчук та директор ТзОВ «Світ Поділля» Ярослав Вигонний традиційно завітали із подарунками. Для Будинку культури с. Юськівці агрофірма подарувала акустичну систему, а для кожного учасника оркестру – індивідуальні презенти.

З вітальним словом звернувся до оркестрантів Іван Романюк, директор «Прогрес-К»: «Сьогодні не лише день народження вашого духового оркестру, сьогодні у вас сімейне свято музики, бо саме вона найкраще єднає людей».

Музичні композиції подарували Борсуківський та Вербовецький духові оркестри, колеги із Будинку культури та бібліотеки, хор Церкви Святого Вознесіння та дитячі колективи Юськовецької ЗОШ.

І, звісно ж, було частування – усіх гостей запросили на фуршет.

Завершилося усе танцями під музику оркестру. Мелодія линула над усім селом і доторкалася до серця кожного слухача, адже така її чарівна сила.

Вам також може сподобатися...