Підсумки XХІІ сесії міської ради

XXII сесія Лановецької міської ради відбулася сьогодні, 7 травня, на чолі із головою Романом Казновецьким. На порядку денному – 90 питань.

Доволі оригінальним способом слухали про звіт роботи директора комунальної установи «Лановецька міська дитяча школа». Неймовірно красивою композицією вразили депутатів учасники вокальної групи «Камерата», керівник якої Надія Путіліна. Веселою мелодією продовжив звіт Богдан Демчук, призер конкурсів обласного та всеукраїнського рівня, керівник – Наталія Магдич. Після такого вражаючого творчого звіту та доповіді директора школи Надії Путліної усі одноголосно ухвалили питання.

Про роботу Лановецького міського комунального закладу будинку дитячої та юнацької творчості звітувала Юлія Воронюк, директор установи. Презентувала результати роботи, яких лише за 2018-2019 навчальний рік назбиралося чимало. Зокрема, перемоги на обласних етапах конкурсів та змагань, участь у всеукраїнських. Окрім того, окреслила напрями роботи, за якими працює заклад, серед них чільне місце посідає громадська робота.

Начальник відділу освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики Оксана Ходанович інформувала щодо порядку перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату. Згідно нього право на перевезення мають особи І та ІІ групи, діти з інвалідністю, які пересуваються на візках та не мають автомобіля. Соціальне таксі возитиме до закладів охорони здоров’я, установ соціальної сфери та освіти, вокзалів або на культурні заходи у межах Лановецької ОТГ. Скористатися ним можна раз на тиждень, окрім випадків, коли потрібно доїхати до закладів охорони здоров’я.

Розглянуто питання про затвердження міської програми надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку на території Лановецької міської ради на 2019-2021 роки. Допомога згідно програми буде у розмірі 1810 грн.

Ухвалено міську програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2019-2020 роки.

Про затвердження Програми фінансової підтримки Лановецького комунального підприємства по благоустрою на 2019 рік проінформував Руслан Задерей, перший заступник міського голови.

Звіт про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за І квартал 2019 року подав головний спеціаліст відділу бюджету, фінансів та планування міської ради Віктор Василишин.

Проголосували депутати Про затвердження Додаткових договорів про надання міжбюджетного трансферту із бюджету ОТГ Лановецької міської ради до Лановецького районного бюджету на 2019 рік. Кошти будуть спрямовані на відшкодування пільг учасникам бойових дій за телекомунікаційні послуги та погашення боргу за енергоносії КЦРЛ. Також надано трансферт до районного бюджету на закупівлю інсуліну для районної лікарні та відшкодування плати за зубопротезування учасникам бойових дій.

Розглянуто 76 земельних питань. 11 із них про надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учасникам бойових дій. Одне – про надання земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд учаснику бойових дій.

Окрім того, на сесії міської ради представлено презентацію-дослідження умов життя в ОТГ. Вона розроблена згідно соціологічного опитування, яке здійснила програма DOBRE, опитавши 352 господарства громади. Невдовзі дослідження буде у вільному доступі та його зможуть переглянути усі мешканці громади на офіційному сайті Лановецької міської ради.

Вам також може сподобатися...