Шановна громадо!

Ось уже минає 33-й рік від 26 квітня 1986 року, трагічної дати найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття, – аварії на Чорнобильській АЕС. Незагоєною раною вона залишається на території нашої країни, та найбільше болить тих, хто відчув на собі страшний вплив радіації. Катастрофа забрала тисячі людських життів, а десятки тисяч людей назавжди втратили свій дім.

Щороку наприкінці квітня ми залишаємо свої буденні справи, щоб подякувати усім, хто у нерівній боротьбі став до бою з атомом – пожежникам, експлуатаційному персоналу ЧАЕС, військовослужбовцям, будівельникам, ученим, медикам, працівникам правоохоронних органів, які брали участь у ліквідації наслідків аварії. Низький уклін перед неоціненною людською мужністю та героїзмом ліквідаторів, які не думаючи про нагороди та відзнаки, не ховаючись за спини товаришів, рятували увесь світ від ядерної небезпеки.

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, бажаю вам міцного здоров’я та душевного спокою, мирного неба та добра, довгих щасливих років життя та сімейного затишку, шани і вдячності від людей.

Пам’ятаймо жах чорнобильської катастрофи і ніколи не дозвольмо їй повторитися знову!

Вам також може сподобатися...