Молодь громади зустрілася із волонтерами Корпусу Миру

Зустріч активної молоді із волонтерами Peace Corps Ukraine Корпусу Миру відбулася 25 квітня у Лановецькій міській раді. Денні та Джордж приїхали поділитися досвідом роботи молоді у громадах, в яких вони живуть та працюють.

Джордж живе у Немішаївській ОТГ, що на Київщині. Хлопець працює із молоддю та стратегічним розвитком громади. Він розповів про те, як вибудовувати зв’язки із адміністрацією, які проекти варто втілювати передусім та як зміцнити команду Молодіжної ради.

«Коли молодь залучена до прийняття важливих рішень, розвиток у громаді стає стабільним», – підкреслив цінність співпраці влади із молоддю волонтер.

Основна робота Денні у ЦНАПі м.Рівне, проте додатково вона працює над довгостроковими інструментами впливу молоді на прийняття рішень.

«Мене вражає в Україні те, що молодь мотивована навчатися, здобувати навички, котрих їм не дає система освіти», – поділилася враженнями дівчина.

Окрім того, учасники заходу мали можливість поставити питання волонтерам Корпусу Миру, поспілкуватися з ними у форматі діалогу.

На згадку про Лановецьку громаду міський голова Роман Казновецький подарував Денні та Джорджу сувенірну продукцію із зображенням герба Лановець.

Вам також може сподобатися...