Робота над Стратегією Лановецької громади триває

Друге засідання стратегічної групи із експертами DOBRE Ігорем Каспруком, Гжегожем Дзіарскі та Наталією Морозюк відбулося 23 квітня у Лановецькій міській раді.

Сьогодні учасники заходу розглядали SWOT-аналіз громади, який включає сильні та слабкі сторони нашої громади, можливості та загрози зовнішнього впливу на неї. Також визначено найбільш реалістичний сценарій розвитку Лановецької ОТГ, який за висновками групи доволі оптимістичний.

Розглянуто структуру плану, за якою до стратегії включать, як мінімум, чотири напрями – розвиток суспільної сфери, господарства, екології та адміністративного управління. Учасники мали змогу практично опрацювати один із напрямів. До наступної зустрічі група має підготувати список цілей, які формуватимуть стратегічні напрями Лановецької ОТГ.

Нагадаємо, на першому засіданні група опрацьовувала бачення громади згідно якого у 2030 році вона має бути із розвиненою інфраструктурою, сприятливим бізнес-середовищем, комфортною для проживання усіх вікових та гендерних груп, екологічно свідомою, естетично та туристично привабливою. Цього результату досягти нелегко, проте за умови плідної співпраці усіх груп населення та влади цілком можливо.

Вам також може сподобатися...