Весняний призов покликав новобранців на службу

conscript_spring_2019

Урочисте відправлення 12 призовників на строкову військову службу із Лановецького району відбулося сьогодні, 22 квітня, на центральній площі м. Ланівці. Із Лановецької ОТГ до весняного призову відправили одного призовника — Дмитра Якимчука.

Побажати вдалої служби новобранцям до пункту збору прийшли міський голова Роман Казновецький, очільники району, сіл, батьки, рідні та друзі.

Із вітальним словом звернувся до юнаків військовий комісар підполковник Олег Касюн, який побажав успішної та легкої служби в лавах української армії.

Отець Ігор Шаринський благословив призовників молитвою та свяченою водою, а також подарував кожному із них ікону-оберіг.

Пам’ятний подарунок призовнику із Лановецької ОТГ вручив Роман Казновецький. Школярі подарували майбутнім солдатам сувеніри, котрі вони виготовили самі.

Музичний супровід для урочистостей забезпечував Вербовецький оркестр, під марш якого і відправили новобранців до обласного збірного пункту Тернопільського ОРВК з подальшим розподіленням до військової частини.

Вам також може сподобатися...