Що ухвалено на виконавчому комітеті Лановецької міської ради цього місяця?

Засідання виконавчого комітету відбулося сьогодні у Лановецькій міській раді на чолі із головою Романом Казновецьким. Низку питань щодо життя у нашій громаді було розглянуто та ухвалено членами виконкому.

Виділення матеріальної допомоги — одне із пріоритетних питань порядку денного. Так, ухвалено виділити жителям об’єднаної територіальної громади на лікування та в зв’язку із важким матеріальним становищем — 5600 грн та учасникам АТО — 11000грн. З нагоди 33-х роковин з моменту аварії на Чорнобильській атомній електростанції виділено одноразову матеріальну допомогу 27 учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС на суму — 10800 грн. По програмі соціальної реабілітації дітей з інвалідністю, яка почала працювати у Лановецькій ОТГ цього року, виділено 5000 грн дитині з інвалідністю.

Разом із тим виділено кошти на подарунки для випускників дошкільних закладів освіти.

Членами виконкому вирішено призначити соціальних працівників жителям громади, які потребують сторонньої допомоги.

Розглянуто питання про конкурс з визначення виконавця послуг із вивезення твердих побутових відходів на території Лановецької міської ради. Зокрема, ухвалено склад конкурсної комісії.

Постало питання про закріплення за закладами дошкільної освіти територій обслуговування дітей.

Схвалено звіт про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за І квартал 2019 року.

Вирішено питання про облаштування мережі вуличної освітлення окремих вулиць у селах Татаринці, Якимівці, Краснолука, Волиця та Юськівці.

Підтримано виконавчим комітетом питання про затвердження калькуляції повної собівартості та середньозважених тарифів на послуги Лановецького КппБ, а саме послуги бульдозера ДТ-75, подрібнення гілок та обкошування територій. Також затвердили нормативи питного водопостачання та водовідведення холодної води для споживачів м. Ланівці.

Окрім того, розглянуто питання про видалення зеленого насадження, зміну адресних номерів тощо.

Вам також може сподобатися...