Початок роботи над Стратегією розвитку громади на 2019-2025 роки

І стратегічна майстерня відбулася сьогодні, 11 квітня, у приміщенні Лановецької міської ради. Експерти програми DOBRE Ігор Каспрук, Гжегож Дзіарскі та Наталія Морозюк провели вступну зустріч із стратегічного планування розвитку Лановецької громади.

Необхідність Стратегії розвитку громади є беззаперечною, адже, як сказав Конфуцій: “Якщо ви чітко не знаєте, куди хочете потрапити – скоріше за все ви опинитеся не в тому місці, де хотілося б бути”. Тому основними цілями створення Стратегії є визначення пріоритетних напрямів роботи, підвищення ефективності місцевих дій та краще використання наявних ресурсів. Робота триватиме не один місяць, до групи стратегічного планування увійшли представники місцевого самоврядування, громадськості, молоді та різних професійних галузей.

Гжегож Дзіарскі, описуючи роботу над стратегією, зауважив: “Бачення (візія) громади базується на двох крилах: перше — це мрія про те, що наша громада має бути найкращою, а люди щасливими; друге — це віра в те, що цього можна досягнути”.

Стратегія буде створена на 2019 — 2025 роки. Вона включатиме у себе аналіз сильних та слабких сторін громади, результати соціологічного опитування домогосподарств та власне стратегічний план.

Основа успіху громади – це постійна співпраця влади, бізнесу та громадян. І саме Стратегія розвитку може стати об’єднавчим фактором заради успішності та самодостатності Лановецької ОТГ.

Вам також може сподобатися...