На шляху до енергоефективності

Презентація плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату Лановецької об’єднаної територіальної громади сьогодні відбулася у міській раді. Презентувати його приїхали президент та віце-президент Фонду “Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу” Руслан Щербаков та Віктор Медвєдєв.

Нагадаємо, що у листопаді 2016 року рішенням сесії міської ради ухвалено приєднання Лановець до європейської ініціативи “Угода мерів”. Формуляр про приєднання підписано у червні 2018 року. Він передбачає зобов’язання нашої громади скоротити викиди СO2 (вуглекислого газу) щонайменше на 30% до 2030 року шляхом підвищення енергозбереження.

Лановецька ОТГ стала одним із 38 переможців в Україні ІІ етапу конкурсу на розробку Планів дій сталого енергетичного розвитку та клімату. Він організований Фондом “Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу” в рамках проекту “Організація співпраці малих міст України, громадянського суспільства та експертного середовища у питаннях енергобезпеки”. Фінансується конкурс Міністерством Клімату та Довкілля Королівства Норвегії.

Документ буде винесений на розгляд сесії міської ради та затверджений рішенням депутатів. Після цього його подадуть на розгляд європейської комісії. План передбачає конкретні заходи щодо скорочення викидів СО2, які на сьогоднішній день у нашій громаді становлять 44 тис тон у рік. Наявність такого документу є важливим кроком у напрямі енергозбереження та енергоефективності Лановецької ОТГ.

Вам також може сподобатися...