Молодіжна зустріч: чого хоче молодь?

На Молодіжну зустріч в рамках програми DOBRE у міській раді сьогодні зібралася уся активна молодь громади. Близько 80 людей від 14 до 35 років прийшло для обговорення ідей, які актуально реалізувати у напрямі молодіжної політики Лановецької ОТГ.

На початку члени Молодіжної ради розповіли про свою діяльність, зокрема, презентували Молодіжний форум DOBRE DIY, який відвідали нещодавно.

Далі обговорили проблеми, які турбують молодь. Серед них основні – відсутність місця для проведення дозвілля, екологічна культура громади та відсутність велодоріжок.

Рішенням проблем є ідеї, які пропонували втілити учасники зустрічі: оренда велосипедів, тренажерний зал, скейт парк, мотузковий парк, відпочинкова зона у с. Юськівці «Фонтан надії», відпочинкова зона біля Лановецького ставу.

Голосуванням обрано три проекти, які будуть подаватися на розгляд експертів програми DOBRE. Найбільше голосів молодь віддала за тренажерний зал (42 голоси), відпочинкову зону біля Лановецького ставу (29 голосів) та відпочинкову зону «Фонтан надії» у с. Юськівці (2 голоси).

Вам також може сподобатися...