ОТГ навчалися у “Академії лідерства”

Друга сесія навчань у “Академії лідерства для місцевого самоврядування” відбулася у Польщі м. Кельце минулого тижня. Вона реалізована та фінансується у співпраці з радою Європи, Фондом Місцевої демократії і програмою DOBRE. Лановецьку ОТГ представляла секретар міської ради Вікторія Хом’як.

Разом із тренерами Катаржиною Бричковською та Олександрою Целіщевою учасники навчалися основам вдосконалення організаційної системи місцевого самоврядування. Навчальні сесії “Емоційний інтелект”, “Підвищення якості роботи персоналу”, “Інновації в організації” тощо подарували учасникам неповторний досвід та корисні навички.

З метою перейняття досвіду у рамках “Академії лідерства” відбулися екскурсії, які показали польську реформу децентралізації у дії. Завдяки їй тепер у ґміні Балтова (3,6 тис осіб) є Парк Юрського періоду, Парк мініатюр замків Польщі, океанаріум 5d, зоопарк площею 40 га, в ґміні Хенчіне (15 тис осіб) – Європейський центр геологічної освіти, в ґміні Моравіце (16 тис осіб) – сучасний кінотеатр та басейн. Зміни стали можливі лише з величезним бажанням влади змінювати та змінюватися. Така трансформація можлива і в нас, залишається лише не боятися брати відповідальність та впевнено йти до мети.

Вам також може сподобатися...