Організація громадських робіт у Лановецькій ОТГ

Прес-тур з питань організації громадських робіт як ефективної форми тимчасової зайнятості безробітних відбувся 14 березня у Лановецькій міській раді. Організатором заходу був Тернопільський обласний центр зайнятості.

Прес-конференцію провели директор ТОЦЗ Василь Олещук, голова Лановецької ОТГ Роман Казновецький та голова Лановецької РДА Юліан Сірант за участі обласних та місцевих ЗМІ.

Організацією громадських робіт займаються органи влади, районний центр зайнятості та роботодавці на підставі відповідних договорів.

“У 2019 році Лановецька міська рада виділила 235 тисяч гривень з місцевого бюджету для організації громадських робіт, з них – 185 тисяч гривень на Лановецьке комунальне підприємство по благоустрою та 50 тисяч гривень на відділ освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики”, – зазначив Роман Казновецький.

Окрім того, на прес-конференції журналісти почули про види робіт, їх фінансування, потреби в тимчасових працівниках у майбутньому, перспективи розвитку району та Лановецької ОТГ.

Співпраця із Лановецькою районною філією Тернопільського ОЦЗ на сьогодні забезпечує працівників у дитсадочок «Ромашка» на упорядкування території і вкладання бруківки, в Лановецький міський інклюзивно-ресурсний центр, де в одній з кімнат проводяться ремонтні роботи, а також у Лановецьке комунальне підприємство по благоустрою на зачищення території навколо міського стадіону від сухостою та самосіву. Усі місця, в яких проводяться роботи, оглянули разом з очільниками Лановець Василь Олещук і ЗМІ. Там же поспілкувалися із безробітними та керівниками установ.

Вам також може сподобатися...