Шановна громадо!

14 березня віднедавна став для українців незвичайним днем. Верховна Рада України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості затвердила його як День українського добровольця.

Це свято з’явилося в нелегкий для України час — час війни та боротьби за наші кордони. Саме добровольці першими стали на стежку захисту держави, прийняли ворожі удари та ризикували своїм здоров’ям та життям. І досі чимало патріотів власною волею продовжують берегти рідну землю від агресора.

Шановні добровольці, дозвольте висловити свої вітання та вдячність за ваш подвиг у такий важливий день! Нехай міцне здоров’я, сила духу та мудрість не покидають вас у благородній справі служіння Україні! Хай людська шана супроводжує вашу працю в ім’я вкраїнського народу! Безмежна вдячність вашим родинам, які слугують міцним тилом та щирими молитвами оберігають ваше життя! Низько вклоняємося вам! Слава українським добровольцям!

Вам також може сподобатися...