Засідання виконавчого комітету: що вирішено?

Засідання виконавчого комітету на чолі із Романом Казновецьким сьогодні відбулося в Лановецькій міській раді. На порядку денному стояла низка питань щодо життя та розвитку нашої громади.

Питання про виділення матеріальної допомоги завжди пріоритетні. Сьогодні рішенням виконавчого комітету учасникам АТО виділено 17000 грн, на лікування та в зв’язку із важким матеріальним становищем — 12700 грн. По програмі соціальної реабілітації дітей з інвалідністю, яка почала працювати у Лановецькій ОТГ цього року, виділено 5000 грн дитині з інвалідністю. Членами виконкому вирішено призначити соціальних працівників двом жителям громади, які потребують сторонньої допомоги.

Постало питання омолодження зелених насаджень по вул. Тернопільська та вул. Садова. Так, ухвалено рішення зрізати гілки та старі дерева, а із зрізаної деревини облаштувати місця для відпочинку.

Одноголосно затвердили план роботи відділу освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики на 2019 рік.

Микола Розевик, в.о. начальника Лановецького КппБ, подав фінансово-господарський звіт за січень 2019 року.

Окрім того, виконавчий комітет ухвалив план заходів з підготовки та проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою “За чисте довкілля!” Також вирішено питання про перереєстрацію на квартирному обліку, присвоєння господарського номера, оформлення довідок, які видаються старостинськими округами.

Вам також може сподобатися...