У Юськівцях пропонують відкрити сімейні молочні ферми

25 лютого 2019 року в Юськовецькому старостинському окрузі відбувся семінар «Відкриття сімейних молочних ферм». Провели його представники ТОВ «Укрмілкінвест». Понад 40 осіб прийшли на захід, адже тема актуальна для власників корів.

ТОВ «Укрмілкінвест» (УМІ) є одним із найбільших молочних господарств Рівенщини та засновниками кластеру «Натуральне молоко». Вони пропонують взяти участь у проекті створення прибуткових сімейних молочних ферм. Він здійснюється за прикладом реалізованого у Львівській області спільного проекту Львівської аграрної дорадчої служби та Уряду Канади. На сьогоднішній день у його рамках втілено уже 11 вдалих ініціатив. З боку УМІ гарантується фінансове сприяння на будівництво, придбання обладнання та ВРХ кількістю від 10 голів. Частину коштів сімейна ферма повертає їм протягом 4-х років. Також учасники отримують консультативний супровід. Після відкриття сімейні ферми продають молоко УМІ за ціною на 1 гривню більшу від ринкової ціни регіону, що приносить додатковий дохід від кожної корови близько 10000 гривень. Приблизний термін окупності ферми – 2,5 роки.

На зустрічі голова громади Роман Казновецький наголосив: «Такі ініціативи прекрасний вклад у розвиток місцевої економіки. Так ми збільшуємо власний потенціал та стаємо сильною громадою».

Михайло Кутрань зауважив, що розвиток тваринництва актуальний на юськовецьких землях, адже близько третини тут – випаси та сінокоси.

Вам також може сподобатися...